Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

 

 Правила за однесување на форумот !

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin


Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

Правила за однесување на форумот ! Empty
ПишувањеПредмет: Правила за однесување на форумот !   Правила за однесување на форумот ! EmptyВто Дек 21, 2010 8:58 pm

Забрането е:

- Рекламирање на друг форум , сајт , сервер и се останато без дозвола од администраторот !
- Навреди и пцовки од верска, национална, политичка и друга припадност !
На овој форум исклучиво се пишува на македонско КИРИЛИЧНО писмо , оставка можат да прават само тие кои нивните компјутери немаат македонска подршка...
Имајте пријатна забава на Филмови форумот !
Вратете се на почетокот Go down
https://filmovi.forummk.com
 
Правила за однесување на форумот !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Филмови Форум :: Правила за однесување на форумот-
Отиди до: