Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

 

 Избор на Модератори

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin


Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

Избор на Модератори  Empty
ПишувањеПредмет: Избор на Модератори    Избор на Модератори  EmptyСаб Дек 25, 2010 3:04 pm

Здраво...

Изборот на Модератори почнува на 01.01.2011 !
Пријавувањето би требало да изгледа вака :
Име на форумот - Админ
Годишна возраст - **
Искуство на модератор команди - Да сум бил модератор на ******* форумот...
Првите 3 модератори ќе бидат избрани на 10.01.2011 година !
Со среќа ! Оваа тема е заклучена до 01.01.2011 !
Вратете се на почетокот Go down
https://filmovi.forummk.com
 
Избор на Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Филмови Форум :: Филмови Форум - Информациска зона-
Отиди до: