Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

 

 Претставување ( Пример )

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin


Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

Претставување ( Пример ) Empty
ПишувањеПредмет: Претставување ( Пример )   Претставување ( Пример ) EmptyСаб Дек 25, 2010 2:58 pm

Пример за претставување :
Здраво Претставување ( Пример ) 24599
Јас сум ***** и сум од ******... Имам ** години , мојата е-маил пошта е ***_********@*****.com
Претставувањето не е задолжително !
Вратете се на почетокот Go down
https://filmovi.forummk.com
 
Претставување ( Пример )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Филмови Форум :: Претставување на членовите-
Отиди до: