Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

 

 Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !

Go down 
2 posters
АвторПорака
Admin
Admin
Admin


Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !  Empty
ПишувањеПредмет: Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !    Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !  EmptyПет Дек 24, 2010 3:39 pm

Симни го програмот преку следниов линк :
[You must be registered and logged in to see this link.]
Проверено без вируси !
Повеќето филмови ќе се симнуваат преку ТОРЕНТ , поради подобрата брзина и начинот на симнување ( Симнувањето може да се стопира и паузира без притоа да се изгуби симнатиот дел од филмот ) .
Поздрав Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !  24599
Вратете се на почетокот Go down
https://filmovi.forummk.com
Jamel
Број на мислења : 7
Join date : 2010-12-25

Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !    Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !  EmptyСаб Дек 25, 2010 1:40 pm

Супер е програмчето Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !  637271
Јас веќе ја симнав Мафиа 2 , брзината беше топ , идеше негде со 500-1000 кб/с Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !  789810
Вратете се на почетокот Go down
 
Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Филмови Форум :: Филмови Форум - Информациска зона-
Отиди до: