Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !
Филмови Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

 

 Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ?

Go down 
2 posters
АвторПорака
Jamel
Број на мислења : 7
Join date : 2010-12-25

Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? Empty
ПишувањеПредмет: Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ?   Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? EmptyСаб Дек 25, 2010 1:45 pm

Оваа тема ја отварам со цел да ги размениме своите мислења околу тоа дали серијата Имотот на Дамата е најскапата турска серија ?
Па според мене а и верувам повеќето од вас ќе речете НЕ , што има толку скапо во оваа серија освен олдтајмерите ( Посебно Мерцедесот ) и точакот на Кемал Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? 789810
Тоа е сепак мое мислење...
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin


Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ?   Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? EmptyСаб Дек 25, 2010 6:35 pm

Одлична тема Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? 397896 Според мене ретко кој може да ти го даде вистинскиот договор , мое мислење е дека е најскапата... Зошто ?
Во филмот освен олдтајмерите и точакот има и цел град обликуван како пред 50-60 години , стара облика , скари куќи итн. Но тука нешто ме буни , оваа серија има 40-50 епизоди , можеби е најскапа во ранк на малите серии ( Тие до 50 епизоди ) , не верувам дека може да се рамни со некои од 200 епизоди... Но тоа е мое мислење...
Поздрав Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? 24599
Вратете се на почетокот Go down
https://filmovi.forummk.com
Jamel
Број на мислења : 7
Join date : 2010-12-25

Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ?   Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? EmptyСаб Дек 25, 2010 10:37 pm

Да , имаш право . Целиот град е со стари градби , но јас мислам дека тоа е вообичаено за сиромашните околни градови во Турција Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? 193764
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ?   Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали Имотот на дамата е навистина најскапата турска серија ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Сериски филмови :: Турски серии :: Имотот на дамата-
Отиди до: