Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

Share | 
 

 Најдобра американска комедија ?

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

ПишувањеПредмет: Најдобра американска комедија ?   Пет Дек 24, 2010 7:51 pm

Здраво...
Оваа тема ја отварам со цел да избереме една најдобра комедија...
Јас имам гледано многу комедии но од сите сепак ќе ја изберам American Pie - Beta House
Па која е НАЈ комедија според вас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://filmovi.forummk.com
JamelБрој на мислења : 7
Join date : 2010-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Најдобра американска комедија ?   Саб Дек 25, 2010 1:42 pm

Па ги има повеќе но ајде ќе ја изберам Малечок Човек ( Little Man )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
likerБрој на мислења : 3
Join date : 2010-12-28

ПишувањеПредмет: Re: Најдобра американска комедија ?   Вто Дек 28, 2010 1:29 am

Богами само што го изгледав Бета Хаус ! Морам да се согласам со Админ... Најдобра комедија според мене - American Pie - Beta House
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра американска комедија ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобра американска комедија ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Играни филмови :: Американски играни филмови-
Отиди до: