Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

 

 K-Lite Codec Pack ( BS Player )

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

K-Lite Codec Pack ( BS Player ) Empty
ПишувањеПредмет: K-Lite Codec Pack ( BS Player )   K-Lite Codec Pack ( BS Player ) EmptyПет Дек 24, 2010 7:47 pm

БС Плеер !
Според многу луѓе најдобриот плеер за филмови ! ( Се користи и за други намени )
Можни прашања ?
Зошто БС Плеерот ???
БС Плеерот е најдобар ! Ги прифаќа скоро сите формати на филмови , прифаќа уклучување на превод итн.
Како да го уклучам преводот во БС Плеерот ???
Откога ќе го пуштите филмот стиснете десен клик од маусот и одберете ја наредбата Load Subtitles !
Тие се според мене можните најпоставувани прашања , па има ли други ? K-Lite Codec Pack ( BS Player ) 60467
Вратете се на почетокот Go down
http://filmovi.forummk.com
 
K-Lite Codec Pack ( BS Player )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Филмови Форум :: Филмови Форум - Информациска зона-
Отиди до: