Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

Share | 
 

 Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

ПишувањеПредмет: Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !    Пет Дек 24, 2010 3:39 pm

Симни го програмот преку следниов линк :
[You must be registered and logged in to see this link.]
Проверено без вируси !
Повеќето филмови ќе се симнуваат преку ТОРЕНТ , поради подобрата брзина и начинот на симнување ( Симнувањето може да се стопира и паузира без притоа да се изгуби симнатиот дел од филмот ) .
Поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://filmovi.forummk.com
JamelБрој на мислења : 7
Join date : 2010-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !    Саб Дек 25, 2010 1:40 pm

Супер е програмчето
Јас веќе ја симнав Мафиа 2 , брзината беше топ , идеше негде со 500-1000 кб/с
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Торент - Најдобар и најпознат програм за симнување филмови !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Филмови Форум :: Филмови Форум - Информациска зона-
Отиди до: