Филмови Форум
Добредојде на Филмови Форумот...
За да ги видиш останатите категории и форуми РЕГИСТРИРАЈ / ЛОГИРАЈ се !


Филмови Форум - Се за филмовите !
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Уживајте во содржините на Филмови форумот и не заборавајте да се регистрирате !

Share | 
 

 American Pie - Beta House

Go down 

Кој да е следниот филм за симнување ???
American Pie - Book of love
33%
 33% [ 1 ]
Little Man
0%
 0% [ 0 ]
Avatar
0%
 0% [ 0 ]
Valley of the Wolves Iraq
0%
 0% [ 0 ]
The Shihing
0%
 0% [ 0 ]
2012
0%
 0% [ 0 ]
Rane
0%
 0% [ 0 ]
Friday 13
67%
 67% [ 2 ]
The Spy Next Door
0%
 0% [ 0 ]
How High
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

ПишувањеПредмет: American Pie - Beta House   Саб Дек 25, 2010 9:51 pm

Здраво
Конечно првиот филм од [You must be registered and logged in to see this link.] е достапен за симнување !
American Pie - Beta House можете да го симнете преку следниов линк :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Пасфорд :

[You must be registered and logged in to see this link.]


Во филмот се вклучува и чисто македонски превод !
Следниот филм изберете го вие ( Од гласањето ) , гласањето завршува кога еден од десете предложени филмови ќе собере 100 гласа !
Поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://filmovi.forummk.com
JamelБрој на мислења : 7
Join date : 2010-12-25

ПишувањеПредмет: Re: American Pie - Beta House   Саб Дек 25, 2010 10:34 pm

ТОП
Само што го симнав и морам да кажам дека е супер
Преводот е одличен а сакам да те прашам дали ти го преведе ?
Иначе топ е
Секоја чест...
Позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Join date : 2010-12-21

ПишувањеПредмет: Re: American Pie - Beta House   Нед Дек 26, 2010 2:19 pm

Фала за убавите комплименти , јас го преведов ( Преводот зема од ден до два )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://filmovi.forummk.com
likerБрој на мислења : 3
Join date : 2010-12-28

ПишувањеПредмет: Re: American Pie - Beta House   Вто Дек 28, 2010 1:28 am

ТОООООП
Само што го изгледав филмот... Досегам сум слушал за него но сега навистина видов дека бил ТОП !
Ајде побрзајте со гласањево ! Сакам втор филм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: American Pie - Beta House   

Вратете се на почетокот Go down
 
American Pie - Beta House
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Филмови Форум :: Филмови :: Симнување филмови-
Отиди до: